Obwieszczenie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego WRiR-I.7131.37.2026.MS z dnia 26.08.2026r. o sporządzeniu projektu uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego zmieniającej uchwałę nr XXIII/287/21 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie podziału województwa zachodniopomorskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii oraz wyłożeniu projektu uchwały do publicznego wglądu.
-
7131.37_obwieszczenie_marszałka_projekt_2026-1.pdf172 KB
Informacje
Liczba wyświetleń: 6
Źródło informacji: Marta Grabczak
Data źródła: 2026-09-01 15:06
Historia zmian
2026-09-01 15:08 Edycja zawartości - Artur Antolak